Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zrůdný a zrůdnější

17. 08. 2016 14:59:41
Také se vám zdá, že se svět zbláznil? Nebo, jak se říká, zbláznili se všichni a jenom já jsem letadlo?

Pročítám nejrůznější weby, nejrůznější komentáře, diskuse, články, hledám informace, kde se dá, za jedním jediným účelem. Pochopit smysl toho, co se teď děje s takzvaným civilizovaným světem. Proč během několika málo let je všechno, co tvořilo naši společnost, naše kořeny, naši civilizaci, životní hodnoty, historii, kulturu, prostě všechno, co formovalo náš život, co vytvořili a co nám odkázali naši předkové, proč je tohle všechno najednou, z ničeho nic, špatně, hodno zavržení, zapomnění, odsouzení, ba dokonce bychom se za své předky měli stydět jako za zaostalé a barbarské. Proč je zavrhováno všechno, co bylo ještě tak před deseti, patnácti lety uznáváno obecnou normou.

Například tolik "profláknutý" Barnevernet. Zabavuje děti. Dokonec se už látlo, že zabavuje děti nikoliv z důvodu jejich ochrany před týráním, zneužíváním a šikanováním, ale z důvodů zcela zištných, a za tím účelem i vymyšlených. A co se děje? Nic. Že se nebouří norští občané, chápu. Těžko, ale chápu. Jsou zblblí dlouholetou propagandou a strachem vybočit z řady. Ale nechápu, že se nebouří, neprotestují a nekonají státy, jejichž občané byli touto praktikou Barnevernetu postiženi. Že nechrání svoje lidi, nehrozí Norsku sankcemi, nevypovídají diplomaty...Ba dokonce že se snaží - pomalu a v tichosti, protože svých občanů se přece jenom ještě trošičku bojí, zavést praktiky Barnevernetu i do svých vlastních zemí. Logika? Že by snad norské - proboha...co to vlastně je...norské fondy. Prachy. Forma úplatku. Politici, které jsme si zvolili, naši vlastní lidé, jsou ochotni...ba co víc....plánovitě se snaží jít proti svým voličům. Za peníze. Prachy, škvára, love jsou jim víc než lidi, kteří je volili jako svoje zástupce, než lidi, jejichž vůli by měli prosazovat a bránit. Nebo jste snad volili ČSSD proto, aby paní ministryně Tominová-Marksová - sakra, jak se ta ženská vlastně jmenuje - prosazovala "norský model" při odebírání dětí z funkčních rodin? Proč nikdo z celé Evropy nedokáže Norsku říct - Už dost! Kašleme na váš Barnevernet, to, co děláte, je zrůdnost a jako k zrůdnosti se k tomu musí přistupovat. Jak je možné, že Evropa toleruje norský zákon o tom, že všechny - zdůrazňuji - všechny děti, nacházející se na území Norska, jsou majetkem norského státu? To se vymyká zdravému rozumu...a nikdo, vůbec nikdo z vlád Evropy, se nad tím nepozastavuje, nedělá adekvátní opatření, neprotestuje....Proto je volíme? Zrůdost.

Prahu poctili svým průvodem čtyřprocentní. I když...ono to už bude asi víc, protože kdo chce být v dnešní době in, cool a free, je všechno možné, jenom ne normální ženská nebo normální mužskej. Kdo chce být in, promenuje se v Praze po Václaváku a přilehlých ulicích v něčem, co připomíná hodně, ale opravdu hodně redukované plavky a vystavuje na odiv přihlížejícím davům včetně dětí svá nicneděláním zbytněla břicha či propaguje gumárenský průmysl několika vrstvami pneumatik v pase. Případně dá k lepšímu docela slušně povislá ňadra, snad na vylepšení dojmu ozdobená kytičkou, či silně povislý penis, pro změnu zdobený vodítkem, končícím v rukách v kůži odděného námořníka....či co to vlastně je. A tohle chce adoptovat děti! Děti, výchova kterých spočívá hlavně v přejímání a kopírování vzorů...proboha, když si představím, že některý chlapeček či holčička kopírují svůj vzor s pavími péry v řiti či s penisem na vodítku, chce se mi....no...plakat ne...touto představou je dotčen jiný tělesný orgán než oči.... A toto všechno je podporováno státními činiteli, těmi námi volenými nejlepšími z nejlepších....hlasitě a viditelně jásají nad tou proklamovanou jinakostí, uznávanou nyní jako společenská norma...kdo nejde "jinaký" v průvodu "jinakosti", je prostě beznadějně out a máme pro něj jen slova pohrdání. Jaký to rozdíl mezi Pochodem pýchy našich sexuálních menšin oproti panu prezidentu Zemanovi. Ten si dovolil veřejně přeložit anglický výraz pro "dámské přirození" pussy jako "kundu" a je pranýřován ještě teď. Ovšem naši čtyřprocentní pochodují nazí takřka v pravé poledne pražskými ulicemi, před zraky kolemjdoucích, dokonce i dětí...a je to úžasné a inspirující. Dvojí metr? Ale kdeže. Moderní zrůdnost. A vymývání mozků. Nenápadné, ale o to horší. Protestuješ proti tomu vnucování homosexuality prostřednictvím Pochodu zrůdné Pýchy? Jsi opovrženíhodný homofob. Normální je jim fandit, být jako oni, přece. A že se mezi nimi tu a tam vyskytne i nějaký pedofil? No a co...vite, jak jsou pedofilové se svou úchylkou nešťastní? V ́íte, jaké to je, čelit opovržení celé společnosti a přesto milovat sousedovu šestiletou dceru? To utrpení, nemoci svou lásku projevit...nemoci uspokojit své sexuální potřeby, být odsouzen k pohrdání společností...víte vy vůbec, jak jsou pedofilové perzekuováni? A proč? Jenom proto, že jsou "jinací. Pryč s odsudky jinakosti, jinakosti zelenou. A jestli se ti to nelíbí, jestli se ti nelíbí, že soused svádí tvou vnučku školačku ze druhé obecné, jsi homofob a patříš na pranýř. Moderní dobu si kazit nedáme! A my ostatní vězme, že další Overtonovo okno se otevírá.......A bude následovat čistá zrůdnost...a my se naučíme salámovou metodou brát zrůdnost jako normu...

A perlička nakonec. Naši milovaní, adorovaní a s láskou přijímaní běženci. Tohle téma už bylo probráno zleva doprava, shora dolů, zevnitř i zvenku. Naši předkové...jen tak mimochodem, proč se pořád oháním "našimi předky". To oni se řídili zdravým selským rozumem, který jim umožňoval přežít. To oni vybudovali základy našeho národa, našeho státu. To oni bránili naši zem před nájezdníky, bez ohledu na lidská práva, multikulturalismus, gender, feminismus. To oni bojovali za to, abychom my mohli žít...a mohli žít v celkem spokojené, harmonizované společnosti...tedy...spokojené a harmonizované do doby příchodu těch ubohých, zbídačelých uprchlíků, kteří čistě jen z frustrace z toho, že tady okamžitě nedostali nový byt zvíci paláce z Tisíce a jedné noci, nejnovějšího typu Mercedesa a tuctu nahatých sexuchtivých bloncek, mezi sebou nacházejí duševně nevyrovnané jedince a ponoukají je, aby svou frustraci vyjádřili hromadnou vraždou domorodých obyvatel, ať už použijí kalašnikov, mačetu, náklaďák nebo pistoli. Ale my to zvládnem. My...se svou láskou, pochopením, tolerancí a vítáním, prostě ty běžence...některý xenofob, nacista a rasista by řekl namísto běženci daleko horší - xenofobní název - třeba ekonomičtí migranti, invazivní jednotky, potencionální teroristé...takže my, tolerantní, zářiví a všeobecně sluníčkoví, je svým chováním přesvědčíme, že jsou tu vítání a že na útoky, mylně nazývané teroristickými, si Evropa zvykne, bude je tolerovat a přizná svou vinu na tom, že ti ubozí příchozí se nedokážou přes ty ignoranty z národních států domoci svých práv jinak než zabíjením, které se jim, samozřejmě, z hloubi duše příčí, protože islám je, jak jinak, náboženstvím míru. Zrůdnost...o to horší, že vlastní lidé prodávají pod rouškou líbivých ideí a konání dobra vlastní zemi dobyvatelům.

Kam až jsme to došli....Asi mi nadáte do komunistů, starých struktur, bolševiků atd...ale zlatí komunisti. Ti pouze vyžadovali, aby lid držel hubu a krok...jinak si mohl dělat, co chtěl. Dneska se po lidech vyžaduje, aby drželi hubu a krok a ještě u toho jásali....A to, co mohou dělat, jim vymezují předpisy, vyhlášky a regulace Evropské unie.

Autor: Vlaďka Špidlová | středa 17.8.2016 14:59 | karma článku: 26.88 | přečteno: 616x

Další články blogera

Vlaďka Špidlová

A už jsme zase v ní

Totalita bude bita...pamatujete ještě to heslo z naší slavné "sametové" revoluce? Pamatujete ještě, vy tak jako já dříve narození, to nadšení, naději, touhu těch pohnutých devadesátých let minulého století? Ten pocit svobody?

23.4.2017 v 0:14 | Karma článku: 38.40 | Přečteno: 1238 | Diskuse

Vlaďka Špidlová

Vzdáme se bez boje?

Kamion v Nice, kamion v Berlíně. Efektivní, nenákladný a vcelku bezpečný způsob, jak zabít co nejvíc lidí za vyložení co nejmenších finančních prostředků, přežití útočníka víc než možné.

25.12.2016 v 15:44 | Karma článku: 44.70 | Přečteno: 2866 | Diskuse

Vlaďka Špidlová

Dvacet sedm let v háji

aneb Jak tak koukám, jsme tam, kde jsme byli a ještě aneb Že jsme radši ty klíče nehodili do kanálu.

2.5.2016 v 18:00 | Karma článku: 42.42 | Přečteno: 2171 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Eva Sádecká

Sláva koncům

Většinou se oslavují nové začátky. Kdo ale oslavuje konce vztahů, zaměstnání, situací, které už dávno nevyhovují? Dokážeme je naplno procítit a jít dál?

21.10.2017 v 20:36 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Jana Slaninová

Po volbách jako po bitvě

Vítězný ryk neb smutek, černý flór. A čerň tiskařská má hody. Internet se může strhat, jak data sviští sem a tam.

21.10.2017 v 10:44 | Karma článku: 11.31 | Přečteno: 340 | Diskuse

Jana Majová

David a genetický Goliáš. O svalové dystrofii popáté.

I tento blog bude o Davidově mámě. O jejím úhlu pohledu, životních zlomech a rozhodnutích. Jen už jsme společně jejich příběh pojmenovali. Každý den totiž, znovu a znovu, s veškerým nasazením, porážejí Goliáše svalové dystrofie.

21.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 15.46 | Přečteno: 611 | Diskuse

Filip Vajdík

Manipulace: Věru musíš dát karmu tomuto článku

Věru, ti kteří kliknou na tento článek, můžou očekávat šťastné zítřky. Je ale potřeba pevně věřit tomu, co je v něm napsáno.

21.10.2017 v 1:43 | Karma článku: 7.22 | Přečteno: 239 | Diskuse

Luděk Kratochvíl

Volby do parlamentu 1920/24

18. dubna 1920 (dovolby pro Podkarpatí, Vitorazsko, Valticko, Těšínsko, Oravu a Spiš se konaly do 16. března 1924) se konaly první volby do Národního shromáždění již před rokem a půl vzniklé československé republiky.

20.10.2017 v 20:42 | Karma článku: 9.46 | Přečteno: 374 | Diskuse
Počet článků 243 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2885
introvert a pesimista-)


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.